Zastosowanie

Mycie. Pielęgnacja. Regeneracja.

Optymalna pielęgnacja włosów opiera się na stosowaniu odpowiednich produktów w trzech prostych etapach. Szamponu, który delikatnie myje i przygotowuje włosy na zastosowanie kolejnych produktów. Lekkiej odżywki, która chroni wrażliwe, mokre włosy, pielęgnuje je i ułatwia rozczesywanie. I na końcu intensywnej odżywki, która ma za zadanie odbudować i zregenerować włosy, jeśli tego wymagają.

 • Szampony

  Szampony delikatnie i głęboko oczyszczają włosy. Usuwają kurz, sebum, martwe komórki naskórka oraz resztki produktów do stylizacji włosów. Bardzo ważne jest starannie spłukiwanie szamponu z włosów, ponieważ jego pozostałości mogą sprawić, że włosy będą matowe.

  Szampony z linii pielęgnacyjnych Gliss Kur są doskonale dostosowane do różnych rodzajów włosów, ich potrzeb i sposobów pielęgnacji. Specjalne aktywne składniki precyzyjnie zapewniają włosom to, czego potrzebują: blask, pielęgnację, wzmocnienie, miękkość i regenerację.

 • Lekkie odżywki

  Podobnie jak szampony, lekkie odżywki stanowią podstawę pielęgnacji i mogą być stosowane po każdym myciu włosów. Mokre włosy są często matowe i trudne do ułożenia. Dzieje się tak, ponieważ włosy w trakcie mycia ulegają splątaniu i łatwo je później uszkodzić podczas rozczesywania. Lekkie odżywki nadają włosom miękkość, ułatwiają rozczesywanie oraz chronią przed gorącym powietrzem suszarki.

  Lekkie odżywki są dostępne w dwóch formach: do spłukiwania i bez spłukiwania.

  Lekkie odżywki do spłukiwania należy wmasować w wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie starannie spłukać. Pielęgnują włosy i wygładzają ich powierzchnię. Włosy po wysuszeniu pozostają elastyczne i łatwo je ułożyć.

  Lekkie odżywki bez spłukiwania nakłada się na mokre lub osuszone ręcznikiem włosy bezpośrednio przed ich rozczesaniem. Aby zapewnić długotrwałą pielęgnację, nie spłukuje się ich.

  Lekkie odżywki w liniach produktów Gliss Kur są doskonale dostosowane do różnych rodzajów włosów, ich potrzeb i sposobów pielęgnacji. Specjalne, aktywne składniki precyzyjnie zapewniają włosom to, czego potrzebują: blask, pielęgnację, wzmocnienie, miękkość i łatwe rozczesywanie.

 • Intensywne odżywki

  Intensywne odżywki, maski, serum zapewniają intensywną pielęgnację i powinny być stosowane w zależności od kondycji włosów – raz do trzech razy w tygodniu. Wszystkie aktywne składniki naszych intensywnych odżywek, mają jedną cechę wspólną: precyzyjnie regenerują uszkodzenia włosów. Dlatego należy starannie dobrać produkt odpowiedni do potrzeb włosów.

  Intensywne odżywki są dostępne w formie do spłukiwania i bez spłukiwania.

  Intensywne odżywki do spłukiwania należy pozostawić na włosach przez ok. 1 minutę. Działanie intensywnej odżywki można zintensyfikować poprzez ciepło – na przykład, przykrywając włosy plastikowym czepkiem.

  Intensywne odżywki bez spłukiwania należy wmasować w wilgotne włosy lub je nimi spryskać. Czasami produkt należy nałożyć wyłącznie na końcówki. Odżywki bez spłukiwania oszczędzają czas oraz zapewniają długotrwałą pielęgnację.

  Intensywne odżywki w liniach produktów Gliss Kur są doskonale dostosowane do różnych rodzajów włosów, ich potrzeb i sposobów pielęgnacji. Możesz wybrać odpowiedni produkt, jeśli chcesz ochronić włosy skłonne do rozdwajania na końcach, zregenerować je lub po prostu dodać im blasku.

Albo albo Gliss Kur_2